Valimiz Sayın Hulusi Şahin İlçemizi Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu
 
Valimiz Sayın Hulusi Şahin, ilçemizi ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu. Kaymakamımız Sayın Osman Bilici, İlçe Emniyet Müdürü Hayrullah Altıparmak ve İlçe Jandarma Komutanı Selim Kasacı tarafından karışlanan Valimiz Sayın Hulusi Sahin, Kaymakamlık Makamına geçerek Kaymakamımız Sayın Bilici’den ilçemiz ile ilgili bilgi aldı.
 
Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
İlçemiz ile ilgili bilgileri aldıktan sonra çarşı merkezini gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Valimiz Sayın Şahin, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
 
Malabadi Tabiat Parkı’nda İncelemelerde Bulundu
Vatandaşlarla buluşmanın ardından Valimiz Sayın Şahin; içerisinde kafeler, lokantalar, yürüyüş parkurları, spor merkezi, dinlenme alanları, foto safari, olta balıkçılığı, konaklama alanları, kafeteryalar ve çocuk oyun alanları vb. sosyal tesislerin yer alacağı,  biyoçeşitlilik bakımından da zengin ve 970 dönümlük alana sahip ve Batman Barajı havzasına hakim göl manzaralı vizyon projesi niteliğinde ve ilçemiz sınırlarında olan  “MALABADİ TABİAT PARKI” sahasında incelemelerde bulunarak proje ile ilgili  Kaymakamımız Sayın Bilici’den bilgi aldı ve ardından Malabadi Köprüsü’nü gezdi.
 
Yıldız Ailesi’ne Başsağlığında Bulundu
Malabadi Tabiat Parkı sahasındaki incelemenin ardından Valimiz Sayın Şahin ve Kaymakamımız Sayın Bilici, Taşlıdere Köyü Kaplıca Mezrası’nda Yıldız Ailesi’ne başsağlığı ziyaretinde bulundu. Valimiz Sayın Şahin, merhuma Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledikten sonra ilçemizdeki ziyaretini tamamlayarak ilçemizden ayrıldı.
 
 
 

 Türkiye Cumhuriyeti Kozluk Kaymakamlığı
  Telefon: (0488) 411 20 01 / Santral Fax: 0488 411 20 90 
Copyright © 2018 Kozluk Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi